SKLEP Z KAWĄ: WARSZAWA POLUBIŁA TCHIBO

Opublikowano 19.06.2015

Sklep z kawą? Warszawa, Kraków, Łódź – to tylko niektóre z polskich miast, w których znajdują się sklepy Tchibo. Sprawdź, co oprócz kawy możesz w nich kupić.

Jest 2005 rok. Tchibo otwiera swój pierwszy w Polsce sklep z kawą. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz… Od tamtej pory systematycznie przybywa miejsc, w których można się zaopatrzyć nie tylko w wyśmienitą świeżo mieloną lub ziarnistą kawę, ale również w unikalne produkty tej popularnej marki. Dzięki temu, że firma stawia na jakość i atrakcyjną cenę, błyskawicznie podbija serca klientów.

SKLEP, KAWA, WARSZAWA? TCHIBO!

Dziś prawie w każdym większym polskim mieście Tchibo ma swój sklep z kawą. Warszawa może pochwalić się w dodatku aż trzynastoma lokalami tej marki. Sercem każdego z nich jest bar kawowy – miejsce, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy – espresso, cappucciono lub latte macchiato – możemy się spotkać z przyjaciółmi, przejrzeć poranną prasę lub po prostu odpocząć po udanych zakupach. Sklep oferuje też pyszne desery i inne napoje.

Jeśli również w domu chcemy rozkoszować się smakiem ulubionego espresso lub cappuccino, w sklepie Tchibo możemy się wyposażyć w coraz bardziej popularne ekspresy na kawę w kapsułkach. Prostota ich obsługi sprawia, że każdy ma szansę zostać baristą – wystarczy włożyć kapsułkę, w której hermetycznie zamknięta została porcja zmielonej najwyższej jakości kawy, nacisnąć przycisk, i napój gotowy! We własnej kuchni poczujemy się prawie jak w barze kawowym.

Warszawski sklep z kawą

POZWÓL SIĘ ZASKOCZYĆ

Oprócz kilkunastu rodzajów kawy, akcesoriów i ekspresów kapsułkowych, Tchibo oferuje również produkty ze świata mody i techniki, których nie dostaniemy w sklepach innych marek – są one bowiem projektowane i produkowane wyłącznie dla tej firmy.

W sklepie Tchibo kupimy nie tylko wszystko, co może być potrzebne do przyrządzenia kawy, ale również akcesoria kuchenne, bieliznę, pościel i odzież – między innymi sukienki, buty do biegania i najmodniejsze stroje kąpielowe w tym sezonie. Kolekcje zmieniają się co tydzień, a jakość produktów potwierdzona jest znakiem TCM – Tchibo Certified Merchandise.

GARŚĆ CIEKAWOSTEK

  • Firma Tchibo powstała w Hamburgu w 1949 roku. Założyli ją Max Herz i Carl Tchiling.
  • Palarnia kawy Tchibo w Polsce znajduje się w Markach pod Warszawą.
  • Podczas VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi nagrodę w kategorii „Kawiarnie i czekoladziarnie” sklepy Tchibo otrzymały prestiżowy tytuł Gwiazda Jakości Obsługi 2015, przyznawany w oparciu o głosy i opinie konsumentów.
  • W Niemczech oprócz kawy Tchibo oferuje m.in. telefonię komórkową Tchibo Mobil, obsługę rynku HoReCa oraz doręczanie kwiatów. 
Tematy powiązane z tym artykułem: kawa wiedza i kawa sklepy kawowe
Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze