Zaczynamy "Radość odkrywania"! :)

Opublikowano 31.03.2014

 

W przeddzień ostatnich świąt Bożego Narodzenia odebrałam telefon i usłyszałam głos mojej koleżanki: – Beta, ratuj! Jadę na Wigilię organizowaną przez przyjaciół i nie mam prezentu, a umowa była taka, że wszyscy mamy je własnoręcznie przygotować... Masz coś? 

 

Chwila namysłu i chwytam mały słoiczek, ozdabiam go koronkową kokardką, wrzucam do środka cztery rodzaje ciasteczek, które ulepiłam i wycięłam z przyjaciółką i w asyście mojej córki, dołączam świąteczną kartkę, na której starannie piszę imię kolegi, dla którego prezent ma być przeznaczony. Przypinam ją do kokardki drewnianym ozdobnym spinaczem i stawiam na półce przy drzwiach, gdzie czeka na odbiór.

 

Myślicie, że ten telefon mnie zaskoczył? Otóż nie. Jakoś tak się już utarło, że moi przyjaciele i znajomi często proszą mnie o pomoc czy radę. Jest to niezwykle miłe i pobudza do kreatywnego myślenia, bo zadania nie zawsze są łatwe. Przez lata poszukiwań ciekawych rozwiązań na całkiem zwyczajne problemy, uzbierałam niezły asortyment pomysłów - od zdrowego jedzenia i dbania o miłą atmosferę w domu, po malowanie ścian farbą magnesową i tworzenie plastelinowych ludków :)

 

Moi bliscy od dawna mnie namawiali, żebym swoją wiedzą podzieliła się z innymi, ale nie do końca wiedziałam, jak to zrobić. Dlatego zaproszenie Tchibo do projektu, jakim jest ten blog, wydało mi się niezwykle interesujące. Wraz z Tchibo będę odkrywać przed wami wiele ciekawych trików i pomysłów, które nie tylko ułatwią wasze codzienne życie, ale całkowicie was zaskoczą i mam nadzieję, odmienią dotychczasowe życie!

Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze