Wykwintny sernik na zimno

Opublikowano 07.04.2015

Chcesz przygotować szybkie i wyjątkowo smaczne ciasto? Zanim przyjdą goście, zdążysz zrobić sernik na zimno przygotowany z serków homogenizowanych. Sprawdź, jakie to proste!

PYSZNY SERNIK NA ZIMNO  Z OWOCAMI

Wypróbuj nasz przepis na sernik na zimno. Przygotowany z serka homogenizowanego jest po prostu  wyśmienity. Gdy pojawi się na stole, spodziewaj się wyłącznie komplementów. Delikatny, lekki jak pianka sernik na zimno sprawi przyjemność dorosłym i dzieciom. W naszym przepisie możesz wybrać smak galaretki owocowej i rodzaj owoców. Jakie składniki najchętniej dodajesz do sernika?

NAJLEPSZY SERNIK NA ZIMNO Z OWOCAMI

PRZYGOTOWANIE SERNIKA NA ZIMNO

Zmiksuj herbatniki na drobne okruchy i wymieszaj dobrze z miękkim masłem. Wyłóż tą masą dno tortownicy. Odstaw do lodówki. 1 opakowanie galaretki i żelatynę rozpuść dokładnie w 1 szklance gorącej wody. Połącz serek homogenizowany z cukrem i porcjami dodawaj galaretkę stale mieszając.

Aby masa była idealna, mieszaj ją przy pomocy ręcznego blendera. Wylej 1/3 masy do tortownicy i natychmiast wstaw do lodówki na 20 minut. Gdy pierwsza warstwa zastygnie, wylej pozostałą masę do tortownicy i wstaw do lodówki na co najmniej 1,5 godziny.

W międzyczasie przygotuj owoce i rozpuść opakowanie galaretki według instrukcji na opakowaniu. Gdy wyjmiesz z lodówki tortownicę, ułóż na masie serowej owoce i delikatnie zalej lekko tężejącą galaretką. Wstaw do lodówki na kolejne 1,5 do 2 godzin.

Tematy powiązane z tym artykułem: przepisy ciasto sernik przepisy z owocami ciasta bez pieczenia
Komentarzy: 1. Dodaj również swoją opinię na ten temat.
Dodaj komentarz

Komentarze