ŚWIATOWEJ SŁAWY KAWA? WROCŁAW ZAPRASZA SMAKOSZY!

Opublikowano 10.12.2014

Światowej sławy kawa? Wrocław to prawdziwy raj dla smakoszy kawy. Przyjedź do stolicy Dolnego Śląska i skosztuj najlepszych gatunków tego napoju.

Chciałbyś zabrać do domu aromat i smak kawy przyrządzanej w profesjonalnej kawiarni? Jeśli mieszkasz w stolicy Dolnego Śląska, to proste. Znajdziesz tu wiele sklepów oferujących prawdziwe kawowe rarytasy.

SPECJALISTYCZNE SKLEPY

Smakosze zaopatrzą się tu również w kawę zieloną i kilka mieszanek, których skład przygotował jeden ze znanych światowych keeperów.

Dobra kawa we Wrocławiu jest także w Czarnym Deszczu, gdzie skosztować można Singielki z Etiopii (z nutami mango, limonki oraz migdałów), a także kawy Wrocławski Klasyk, łączącej smaki Gwatemali i Kolumbii.

Światowej sławy kawa we Wrocławiu

KAWIARNIA I SKLEP W JEDNYM

Palarnie to nie jedyne miejsca, gdzie znajduje się wysokiej jakości kawa. Wrocław ma również wiele sieciowych sklepów z kawą. Świeżą arabicę lub robustę kupisz m.in. w każdym punkcie Tchibo. Wybierz coś dla siebie spośród kilku rodzajów mieszanek: od łagodnej Brazil Mild aż po aromatyczną Espresso Sicilia Style. Ponieważ każdy sklep jest jednocześnie kafejką, posmakowanie kawy przed zakupem nie jest żadnym problemem. Na życzenie klienta obsługa zmieli ziarna, dostosowując ich grubość  do sposobu parzenia.

Tematy powiązane z tym artykułem: kawa wiedza i kawa sklepy kawowe
Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze