Smycz do biegania z psem – dla aktywnych właścicieli czworonogów

Opublikowano 03.03.2015

Chcesz uprawiać jogging z psem? Kup smycz do biegania. To praktyczne akcesorium dla biegających sprawi, że treningi z czworonogiem staną się przyjemnością.

Doskonałym motywatorem do biegania jest pies. Psy radością z biegu mogą zarazić swojego opiekuna, jednak, aby człowiek stworzył zgrany zespół ze zwierzęciem, potrzebny jest odpowiedni sprzęt - smycz do biegania z psem.

SPECJALNA SMYCZ DLA PSA

Profesjonalna smycz do biegania z psem od zwykłej różni się tym, że zapewnia optymalną swobodę ruchów: obydwie ręce biegacza pozostają wolne. 

Elastyczna, nierozciągająca się linka, która przypięta jest do obroży bądź uprzęży psa, amortyzuje nagłe szarpnięcia i zatrzymania.

U biegacza linkę można zaczepić z lewej albo prawej strony pasa na brzuchu w kształcie litery D. Przy jej poprawnym umiejscowieniu nie należy obawiać się obciążeń kręgosłupa.

WYGODNY PAS DLA OPIEKUNA

Zakładany przez biegacza pas dzięki miękkiej wewnętrznej stronie i regulacji obwodu zapewnia wysoki komfort noszenia – dobrze trzyma się na biodrach i nie zsuwa się z nich. Dlatego też w łatwy sposób kieruje energię psa na człowieka, tym samym ułatwiając bieg. Co więcej na pasie znajduje się podwójnie nakładana kieszeń, która zapinana na zamek błyskawiczny stanowi idealne miejsce do schowania kluczy, psich smakołyków czy woreczków na odchody; w drugiej zapinanej na rzep z łatwością można schować telefon.

Tym samym smycz dla psa do biegania sprawia, że bieganie z ulubionym czworonogiem staje się przyjemnością. Pies nie ciągnie biegacza, a tylko dodaje mu energii w trakcie biegu. Człowiek zaś wytycza kierunek wspólnej trasy. Tak tworzy się zgrany zespół!

Tematy powiązane z tym artykułem: moda bieganie akcesoria do biegania moda sportowa
Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze