Po co okulary do biegania - dodatkowe wyposażenie biegacza

Opublikowano 16.03.2015

Chcesz wiedzieć, jakie okulary, kijki i ciężarki do biegania wybrać? O wszystkich niezbędnych akcesoriach przeczytasz w naszym artykule. Sprawdź sam!

Poza podstawowym strojem do biegania dostępne są też akcesoria, które ułatwią Wam trening biegowy lub sprawą, że będzie on efektywniejszy niezależnie od panującej pogody.

OKULARY SPORTOWE

Dzięki okularom bieganie przy ostrym słońcu nie będzie problemem. Okulary do biegania posiadają trzy pary szybek, które można zmieniać - jedną bezbarwną i dwie przyciemniane: pierwsza lekko, druga mocno. Zapewnia to pełną ochronę przed działaniem promieniowania UV.

KIJKI TELESKOPOWE

Teleskopowe kijki do biegania sprawdzają się też w szybkim chodzie albo truchcie. Kijki dzięki regulacji długości można dopasować do wzrostu biegacza. 

CIĘŻARKI DO BIEGANIA

Ciężarki idealnie wspomagają budowę masy mięśniowej ramion i barków podczas biegania. Mogą być wypełnione metalowymi kuleczkami albo podobnym obciążeniem, które w żaden sposób nie ogranicza ruchów rąk.

Ciężarki do biegania spotykane są również w połączeniu z rękawicami, aby jeszcze bardziej wzmocnić nadgarstek.

ELASTYCZNY PAS BIODROWY

Pas biodrowy świetnie nadaje się do transportu niezbędnego przy bieganiu napoju. Poza tym w kieszeni zapinanej na zamek błyskawiczny można umieścić drobniejsze rzeczy, takie jak klucze, dokumenty czy telefon. Co więcej, pas posiada regulację obwodu, dzięki której dostosujemy jego rozmiar do obwodu naszych bioder.

Tematy powiązane z tym artykułem: moda bieganie akcesoria do biegania moda sportowa
Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze