Jak dobrać biżuterię na prezent?

Opublikowano 21.11.2014

Odpowiednio dobrana biżuteria dodaje blasku i podkreśla kobiecy urok. W bransoletkach, kolczykach, naszyjnikach i innych pięknych drobiazgach jest coś niezwykłego. Gdy mam błyskotki na sobie, czuję się jak księżniczka z bajki. Bardzo lubię dostawać biżuterię i lubię także dawać ją w formie prezentu. To upominek bardzo osobisty, który w pełni pozwola pokazać, jak ważna jest dla mnie osoba obdarowana. Gdy wybieram biżuterię dla kobiety, zastanawiam się, co lubi, co jest dla niej ważne, jak spędza czas i co budzi w niej emocje.

Pokaż, jaką lubisz biżuterię, a powiem Ci, kim jesteś. To sekretny kod, który pozwala rozpoznać, z kim mamy do czynienia. Rodzaj noszonej biżuterii wiele mówi o jej właścicielce.

Czas przyjrzeć się kobietom w naszym otoczeniu! :)

Dusza towarzystwa

Taka osoba lubi się bawić, ma niebanalną osobowość, jest szczodra i radosna, ponadto przyciąga ludzi jak magnes. Lubi barwną, dobrze widoczną biżuterię, nie boi się mocnych form, nowoczesnych kształtów i odrobiny ekstrawagancji.

Pewnie stąpająca po ziemi

To ktoś, kto lubi proste, naturalne kształty, unika szaleństwa i ekstrawagancji, a biżuterię traktuje jako uzupełnienie ubioru. Taka kobieta jest przyjaźnie nastawiona do świata i wszystkiego, co znajduje się wokół niej. Kocha przyrodę, to, co naturalne, prostotę. W stosunku do innych jest zawsze szczera i otwarta.

Elegantka ceniąca klasykę

To kobieta, która ceni klasyczną i wyrafinowaną biżuterię. Kolczyki z niewielką perełką lub cyrkonią, delikatne perłowe naszyjniki, cienkie bransoletki. Ważna jest dla niej tradycja –  także w wybieranych strojach i w wystroju wnętrz. 

Perfekcjonistka w każdym calu

To osoba, która jest dobrze zorganizowana i lubi, gdy wszystko do siebie pasuje. Z pewnością ucieszy się, gdy dostanie piękną biżuterię – kolczyki, pierścionek, naszyjnik w komplecie. Takie osoby bywają doskonałymi paniami domu, świetnymi rozmówcami, ale jeszcze lepszymi słuchaczami, bo budzą zaufanie.

Trendsetterka

To osoba, dla której biżuteria jest sposobem komunikacji. To, co ma na sobie, musi być niezwykłe i unikalne. Szuka w biżuterii sztuki.

Energiczna i aktywna

Poszukuje biżuterii niezobowiązującej, nieprzeszkadzającej w uprawianiu sportu lub całodziennej intensywnej pracy. Lubi dyskretne drobiazgi z malutkim wisiorkiem lub wąskie pierścionki przypominające obrączki. Biżuteria nie dominuje w jej codziennym ubiorze, ma ją zdobić i nie krępować.

 

Zastanówcie się (oczywiście z lekkim przymrużeniem oka), jakie są te kobiety, których chcecie miło zaskoczyć podarunkiem w święta. A potem wybierzcie dla nich odpowiedni biżuteryjny prezent. Właściwie dobrany będzie podkreślać urodę i charakter.

Nic tak nie cieszy i dającej, i obdarowanej, jak starannie przemyślany prezent. Sprawcie Waszym bliskim kobietom radość!

Tematy powiązane z tym artykułem: biżuteria prezenty Święta Boże Narodzenie modne akcesoria
Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który skomentuje.
Dodaj komentarz

Komentarze