8 SPOSOBÓW NA UDANE LATO

Opublikowano 12.06.2015

Do urlopu jeszcze daleko? A może w tym roku nigdzie się nie wybierasz? Nic straconego! Możesz spędzić udane, niezwykłe i aktywne lato. Zainspiruj się! 

1. PACHNIJ SŁOŃCEM

W naszym kraju lato jest krótkie i często kapryśne. Trzeba więc korzystać ze słonecznej pogody póki czas. Wiadomo – najlepiej opalać się na nadmorskiej plaży, ale nawet balkon jest idealnym rozwiązaniem, jeśli jest dobrze nasłoneczniony i na tyle duży, żeby rozłożyć na nim leżak. Możesz też zabrać koc do parku i wystawić swoje spragnione światła ciało na słońce. Koniecznie zaopatrz się w masło kakaowe, które zapewni Ci piękną opaleniznę i dodatkowo ochroni Twoją skórę przed wysuszającym działaniem promieni społecznych. Warto zapamiętać, że dobrze nawilżona skóra opala się szybciej. Masło kakaowe pachnie obłędnie i przywodzi na myśl dalekie, gorące kraje, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Nie zapomnij jednak o kremie z filtrem oraz o włożeniu kilku smakołyków do plażowej torby!

2. GRAJ W BADMINTONA

Wylegiwanie się na leżaku lub kocu może się znudzić ;). Dlatego zabierz ze sobą zestaw do badmintona. Rozegraj mecz i… znowu oddaj się błogiemu lenistwu.

3. URZĄDŹ TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ

 

4. ZAGRAMY W SIATĘ?

Pamiętasz te czasy, kiedy wystarczyło przyjść na szkolne boisko z piłką, żeby aktywnie i sportowo spędzić całe popołudnie? Teraz możesz zrobić to samo! Skrzyknij znajomych, załóż wygodny strój i rusz się z domu! Chodzi o to, żeby spędzić czas na świeżym powietrzu!

5. WSKOCZ NA LONGBOARDA

W tym sezonie longbord robi prawdziwą furorę! Tego lata musisz go mieć. Nie dość, że będziesz się szybciej przemieszczać, to jeszcze zadasz szyku na ulicach.

6. BIEGNIJ W STRONĘ SŁOŃCA

Piękną pogodę można wykorzystać na wiele sposobów. Jogging jest jedną z nich. Pozwala inaczej spojrzeć na przestrzeń, w której żyjesz, i przy okazji oczyszcza umysł. Jeśli nie jesteś typem samotnego biegacza, to namów przyjaciółkę na wspólne bieganie. Przy okazji trochę poplotkujecie – w ten sposób połączycie przyjemne z pożytecznym ;).

7. TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Wieczorne wydarzenia plenerowe

Lato to okres, w którym działają kina plenerowe, organizowane są koncerty w parkach, festyny ze zdrową żywnością, targi mody czy wyprzedaże garażowe. Warto więc śledzić to, co się dzieje. Korzystaj z tego!

8. ZRÓB PIKNIK W PARKU

Piknik w parku

 

 

Tematy powiązane z tym artykułem: moda sportowa wakacje i podróże relaks rozrywka ogród
Komentarzy: 2. Dodaj również swoją opinię na ten temat.
Dodaj komentarz

Komentarze